Seksi set 2 pjesëshe Mellania dhe kuq

• Seti Mellania: sutien dhe brekë me hapje në pjesën intime
• Sutieni seksi që zbulon pjesërisht gjoksin – pamje shumë femërore
• Sutien me mbështetje me tela – mbështetje perfekte për gjoksin
• Bretele të rregullueshme dhe mbyllje – mundësia për t’u përshtatur me formën e figurës
• Dantellë elegante – klasë dhe stil
• Brekë me hapje në pjesën intime dhe prerje mbi të pasmet – një propozim guximtar dhe shumë femëror
• Pëlhurë e këndshme në prekje, elastike (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.