Seksi set 2 pjesëshe Norides dhe zi

• një set Norides në ngjyrë të zezë, përfshirë një sutjen dhe brekë
• me tela mbështetëse, mbyllje me shumë faza dhe brezat e rregullueshëm – përshtatje perfekte
• shtesa të bukura me dantella – të impresionojnë me punimin e tyre të kujdesshëm
• varëse e shkëlqyer – tërheq vëmendjen
• brekë me zinxhir në pjesën e përparme – një shtesë intriguese
• pëlhurë e këndshme ndaj prekjes, e shndritshme – kujdeset për rehatinë tënde
• përbërja e pëlhurës: 100% poliuretan; pëlhura: 90% poliamid, 10% elastan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.