Seksi set 2 pjesëshe Pantheria dhe zi

• Set shumë femëror i bërë nga rrjeta transparente
• Brezat e rregullueshëm të supeve për një përshtatje të shkëlqyer
• Sutieni intrigues është zbukuruar me pika dhe një zinxhir të shkëlqyer
• Stringa është dekoruar bukur me zinxhirë, lidhje ari dhe pika
• Brezat e stringës janë të rregullueshëm
• Seti përfshin sutien dhe stringa
• Material i këndshëm në prekje, fleksibël (70% poliamid, 20% metal, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.