Seksi set 2 pjesëshe Raquelia dhe zi

• set sensual i brekësh përbërë nga një sutien dhe pantallona të shkurtra
• një gjerdan i rregullueshëm që kalon përgjatë trupit përfshin bukur belin
• brezat e rregullueshëm të supeve dhe mbyllja me shumë faza në pjesën e pasme – përshtatje perfekte
• gotat e nënçmuara të transparenta – gjoksi i theksuar
• një fiok në bark tërheq vëmendjen
• pjesa e lartë e dantellës së pantallonave të shkurtra të dekoruar me një varëse të ndritshme
• materiali fleksibël shumë i këndshëm në prekje
• përbërja e materialit – 90% poliamid, 10% elastan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.