Seksi set 2 pjesëshe Redessia dhe kuq

3.599 L

• top dhe tanga interesante me dantella të kuqe
• hark joshës saten mbi supet
• rripa të rregullueshëm – për një përshtatje të përsosur
• koshat garantojnë një theksim edhe më intensiv në gjoks
• dizajne origjinale me dantella të përmirësuara me zbukurim të zi
• tanga transparente – shtesa perfekte e veshjes
• rripat elastikë theksojnë belin dhe zbulojnë pjesën e pasme
• varëse në pjesën e përparme
• dantella me efekt qerpikësh zbukuron skajet
• kombinim joshëse i ngjyrave të zeza dhe të kuqe
• material i këndshëm dhe elastik (90% poliamid, 10% elastinë)