Seksi set 2 pjesëshe Renelia dhe zi

3.799 L

• dizajn unik në stilin boho – do të dashuroheni me shikim të parë!
• sytjena trekëndëshe me kosha të plota – nxjerr në pah gjoksin
• dekorim unik me dantella në anën e pasme – shumë simpatik
• rripat e rregullueshëm të shpatullave dhe mbërthim me shumë nivele në pjesën e pasme – rehati e përsosur
• Brekët me dantella janë të përfshira në komplet – pamje perfekte e prapanicës
• material i butë dhe elastik (90% poliamid, 10% elastinë)