Seksi set 2 pjesëshe Roxelia dhe zi

• set dy-pjesësh Roxelia i përbërë nga një sutjen dhe tanga në ngjyrë të zezë
• rripa krijues dhe një prerje në dekolte – një kombinim interesant
• mbyllje me shumë faza, brezat e rregullueshëm të supeve dhe teli mbështetës – garancia e një përshtatjeje perfekte
• varëse e shkëlqyeshme – një detaj intrigues
• material elastik – për të siguruar rehatinë tuaj (94% poliamid, 6% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.