Seksi set 2 pjesëshe Tulia dhe zi

2.899 L

• e zezë dhe rozë – dy ngjyra fantastike
• dantella me dizajn rozë
• sytjena të bukura me kosha të buta – gjoksi duken bukur
• brekë të prera në mënyrë perfekte
• harqe të lezetshme rozë
• rripa të rregullueshëm dhe fiksim në shpinë – përshtatje e përsosur
• brekët ComfyCut – pamje seksi dhe rehati e plotë
• ky set përbëhet nga sytjena dhe brekë
• pëlhura është elastike dhe e këndshme në prekje
• përbërja: 90% poliamid, 10% elastin