Seksi set 2 pjesëshe Xenita

• set i të brendshmeve: sutien dhe tanga
• pëlhurë elegante me modele shtazërore dhe përfundim me dantellë
• mbyllje e rregullueshme pas qafës e zbukuruar me një rrip
• mbyllje e rregullueshme në shpinë
• kupat e sutienit në formë trekëndëshi që mund të rregullohen
• tanga që përshtaten me trupin me iju të rregullueshme
• pëlhura delikate dhe të këndshme në prekje (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.