Sutjena Arienna dhe zi

2.199 L

• sytjena elegante Arienna ngjyrë të zezë
• material paksa transparent – flirt dhe intrigues
• sytjena nën tela – mbështetje e përkryer për gjoksin tuaj
• rripat e dyfishtë të rregullueshme të sytjenave – rehati në veshjen në një mënyrë në modë
• mbërthim i rehatshëm në anën e pasme – i lehtë për t’u rregulluar
• dekorim me varëse mes gjoksit – shumë simpatik
• materiali është shumë i këndshëm në prekje (90% poliamid, 10% elastinë)