Sutjena dhe brekë Bluellia blu

2.699 L

• një set unik që thekson linjat e femrave
• rripa të buta të rregullueshme dhe mbërthim prapa
• kosha të buta me rripa të nënshtresës – delikate!
• brekë me prerje klasike – përshtatje perfekte dhe theksojnë të pasmet
• skajet e zbukuruara me dantella – dekorim i bukur
• material i bukur, transparent blu
• kompleti përfshin sytjena dhe brekë
• pëlhurë e këndshme në prekje, elastike e përkryer
• përbërja: 44% poliamid, 56% elastin