Sutjena Estiqua dhe zi

1.999 L

• sytjena seksi nga koleksioni Estiqua
• kosha trekëndore – dukeni perfekte në gjoks
• rripa të rregullueshëm – përshtaten në mënyrë të përkryer me trupin tuaj
• mbërthim i rehatshëm në anën e pasme – rehati e vërtetë
• skajet e dantellave – shumë seksi
• dekorim argjendi midis gjoksit
• material i butë i këndshëm në prekje (90% poliamid, 10% elastinë