Top dhe brekë Delicanta rozë

• një set i pazakontë – material transparent që tërheq vëmendjen dhe një ngjyrë e pafajshme
• brezat e rregullueshëm – përshtatje e hollë
• gota triangulare dhe shiriti i satenit të zbukuruar me një fiok – dizajn femëror
• brekë me prerje klasike – të dekoruara me fiokë anash
• model dantelle që të bën të dukeni koketë
• seti përfshin top dhe brekë
• material i këndshëm me elasticitet (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.