Top dhe brekë Flowlace blu

3.799 L

• set unik seksi me material transparent
• seti është i dekoruar me qerpikë simpatikë dantelle
• dantella elegante në qafë – efekti WOW është i garantuar!
• mbërthim i rregullueshëm i shpinës – fit i përsosur
• kosha gjoksi prej materiali bezhë – opak
• dantella me lule – dekorim seksi i trupit tuaj
• tanga me prerje më të trasha dhe rripa më flirtuese
• kompleti përfshin: top dhe tanga
• pëlhurë shumë e këndshme
• përbërja: 90% poliamid, 10% elastin