Top dhe Fund Rosenty dhe zi rozë

4.399 L

• Set i zi me top dhe fund Rosenty
• Mbyllje me shumë nivele dhe brezat e rregullueshëm – rehati dhe përshtatje e përkryer
• Rrip i rregullueshëm qafës – ngrit butësisht gjoksin
• Rripa çorape të çaktivizueshëm – ti vendos për kombinimin përfundimtar!
• Kombinim elegant i materialeve – dizajn joshës
• Motiv lulesh dhe aksesorë në ngjyrë rozë ari – detaje befasuese
• Çorapet nuk janë pjesë e setit – shtojini për një përmirësim të plotë
• Materiale fleksibël dhe të këndshme në prekje – kënaqësi në veshje
• Përbërja e materialit – 85% poliamid, 15% elastan