Brekë Alessya të zeza

1.299 L

• brekë të lezetshme nga Allesya
• prerje femërore – shumë komode dhe interesante
• varëse barku argjendi – një dekorim elegant
• dantella delikate me lule
• prerje në të pasme – shumë seksi
• material elastik dhe i butë (90% poliamid, 10% elastinë)