Brekë Auroria blu

• brekë femërore me motiv të ëmbël të fiocit
• dizajn i veçantë
• kombinim unik i materialeve: saten i shndritshëm dhe dantellë
• qepje formuese në pjesën e pasme që nënvizon linjat e të pasmeve
• pëlhurë elastike me Multistretch që përshtatet në mënyrë perfekte me kurbat e trupit
• pëlhurë e këndshme dhe elastike (70% poliamid, 20% rajon, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.