Brekë Blossmina të kuqe

• brekë të kuqe të bëra nga një material në një ngjyrë të bukur
• prerje klasike – komoditet në veshje
• pjesa e sipërme e zbukuruar me dantellë të hollë
• varëse e shkëlqyeshme në pjesën e përparme
• një të kuqe tërheqëse dhe zjarrtë
• material delikat dhe elastik (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.