Brekë erotike Mauress të zeza

• Brekë femërore Mauress
• hapje në mes – dizajn pikant që garanton shumë kënaqësi
• shiritat e rregullueshëm që zbukurojnë pjesën e pasme – theksojnë të pasmet
• varëse metalike dhe e shndritshme në pjesën e përparme – tërheq vëmendjen
• e prerë nën bark
• dantella me motive lulesh shton magjepsje
• pëlhurë gjysmë të tejdukshme
• material i qëndrueshëm dhe elastik – përshtatje sipas kërkesës! (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.