Brekë erotike Miamor të zeza

1.199 L

• brekë joshëse për një perëndeshë të vërtetë!
• front dantella – elegancë dhe elegancë
• hark saten – një detaj simpatik
• ijë të hapura – le të fillojnë lojërat!
• dantella dhe material elastik në prapanicë
• pëlhurë e imët dhe elastike
• përbërja: 85% poliamid, 15% elastinë