Brekë erotike Strapelie të zeza

• brekë joshëse, të thurura me prerje pikante
• hapësira në mes tërheqëse që garanton shumë argëtim
• dy lloje rrjeteje të dukshme – shtojnë guxim
• të pasmet e ekspozuara – guximtare dhe seksi
• varëse metalike e shkëlqyer
• material i bukur, delikat dhe elastik (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.