Brekë Estiqua të zeza

1.799 L

• brekë të zeza nga koleksioni Estiqua
• prerje seksi – bel dhe të pasme të theksuara në mënyrë perfekte
• model unik dantelle – duket joshëse
• gur i çmuar i zbukuruar – do të zbukurojë trupin tuaj
• material elastik shumë i butë në prekje (90% poliamid, 10% elastinë)