Brekë Frivolla të zeza

• Brekë tërheqëse, me dantellë
• Zgjidhje ComfyCut – rehati në veshje dhe forma të theksuara në mënyrë perfekte
• Kombinim mahnitës i shiritave elastikë dhe fiokë sateni në pjesën e pasme – të pasmet tërheqëse dhe të lidhura
• Pëlhura të këndshme dhe elastike (90% poliamid, 10% elastan).

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.