Brekë me bel të lartë Elizenes të zeza

• brekë seksi të bëra nga kombinimi i dantellës delikate dhe të zezës thellë
• pëlhurë transparente me një model të bukur
• varëse argjendi në bark që shton magjinë
• shirit që imiton lidhjen e korsetit
• bel i lartë që thekson linjat e ijave
• pëlhurë e butë dhe shumë elastike (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.