Brekë Milladis të zeza

• Brekë me bel të lartë Milladis
• rrjetë seksi – zbulon me delikatesë trupin dhe përqafojnë bukur barkun
• varëse bizhuteri në pjesën e përparme – shton magjepsje
• rreshta me perla argjendi të holla në anët e ijave – një zbukurim unik dhe intrigues
• pëlhura të këndshme në prekje, elastike (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.