Brekë Setilla të zeza

• gaçice të zeza me hapje në mes
• rripa shtesë mbi vijën e ijeve – nënvizon siluetën
• dantella elegante – shton shikimin chic
• material i trasparentë në pjesën e përparme – element seksi
• varëse bizhuteri – detaj intrigues
• lidhje me shirit mbi të pasmet
• prerje shumë femërore – nënvizon ijet dhe të pasmet
• pëlhurë e këndshme ndaj prekjes dhe elastike (94% poliamid, 6% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.