Shorce-brekë Raquelia të zeza

1.099 L

• seksi brekë të shkurtra të zeza
• dantella transparente përshtatet në mënyrë perfekte me trupin
• një model me lule dhe një varëse argjendi zbukurojnë barkun e vogël
• prerja e gjoksit thekson prapanicën
• material i këndshëm dhe elastik (90% poliamid, 10% elastinë)