Tanga Donna Dream të zeza

1.299 L

• Tanga Donna Dream me dantellë në ngjyrë të zezë
• prerje unike – thekson format femërore
• një varëse argjendi – do të tërheqë vëmendjen
• pëlhurë e lëmuar dhe e këndshme në prekje – siguron rehati dhe përshtatje të përkryer (90% poliamid, 10% elastan)