Tanga Heavenlly të bardha

1.299 L

• tanga femërore Heavenlly
• prerje klasike shumë femërore – thekson prapanicën
• një perlë e vogël si dekorim në pjesën e përparme
• një kombinim i dantellave të bukura me lule dhe rrjetës delikate
• skajet e shkurtuara bukur – çdo detaj ka rëndësi
• pëlhurë shumë e butë, e këndshme në prekje
• përbërja: 90% poliamid, 10% elastinë