Tanga Intensa të zeza

1.199 L

• brekë tanga me dantellë prej pëlhure elegante
• rripat e dyfishtë duken të shkëlqyera në ijë
• harqe të lezetshme poshtë barkut dhe sipër prapanicës për sharmin përfundimtar
• pëlhurë elastike dhe e këndshme
• përbërja: 83% poliamid, 17% elastin