Tanga Isabellia të zeza

1.699 L

• tanga klasike e zezë me një prekje elegance
• dantella delikate në pjesën e përparme
• dekorimi i argjendtë shton stil
• rripat e hollë në bel nxjerrin në pah pamjen femërore
• fjongo flirti sipër prapanicës
• material i butë dhe delikat (90% poliamid, 10% elastinë)