Tanga Larisya dhe kuq

1.399 L

• tanga nga koleksioni Larisya
• ngjyra e kuqe joshëse – stimulon shqisat
• dekorim interesant në pjesën e përparme
• bel i lartë – thekson siluetën dhe të pasmet
• rripat në ijë zgjasin vizualisht këmbët
• material i mirë, shumë i butë në prekje (94% poliamid, 6% elastinë)