Tanga Pantheria të zeza

• tanga seksi në ngjyrë të zezë, të bëra nga rrjetë transparente
• rripa në ije – një pamje joshëse
• zinxhir i hollë mbi të pasmet – shkëlqen dhe shton magji
• model me print leopardi – mënyra perfekte për të dukesh bukur
• materiale të këndshme ndaj prekjes, elastike (70% poliamid, 20% metal, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.