Rrip zhartien A760 dhe bardhë

• kombinim gjeometrik i rripave
• material elastik – përshtatet me format e trupit
• një ngjyrë që thekson çdo nuancë të lëkurës
• fioku blu duket shkëlqyeshëm në kombinim me të bardhën
• një varëse bizhuteri në formë fioku me ngjyrë ari dhe me një gur të ndritshëm
• material i lehtë (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.