Brekë erotike halteri Allunes të zeza

• jastëk me hapje në mes – sensacione të nxehta të garantuara!
• modele me motive kafshësh që shtojnë karakter
• rripa në ijë – forma të theksuara bukur
• unaza metalike mbi të pasmet – pamje mahnitëse
• brezat e rregullueshëm të halterëve – përshtatje perfekte!
• material fleksibël dhe i këndshëm (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.