Rrip zhartien Behindy dhe zi

• rrip llastiku në një stil që do t’ju habisë
• dantellë e zezë me ornamenta lulesh
• prerje që thekson ijet – përshtatje perfekte
• hapje në mes – përvoja pikante
• katër brezat e rregullueshëm për çorape
• dizajn i guximshëm dhe një fiocco kokëçarës në pjesën e pasme
• shirit dekorativ me detaj bizhuteri
• çorapet nuk përfshihen – ne rekomandojmë çorapet Swanita
• pëlhurë e butë dhe elastike Multistretch (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.