Rrip zhartien Bianelle dhe bardhë

3.299 L

• zhartien bianelle
• dantella e bukur me cilësi të lartë – shumë femërore
• varëse argjendi në barkun e vogël – tërheq vëmendjen
• mbërthim i rehatshëm në anën e pasme – rregullim i përsosur
• çorape me llastik të rregullueshme – të rehatshme dhe të lehta për t’u rregulluar
• material shumë i butë në prekje (90% poliamid, 10% elastinë)