Rrip zhartien Darkie dhe zi

• brekë me llastik shumë pikante
• dizajn i joshës me shirita – pamje seksi
• unaza dekorative – detaje të nxehta
• dy shirita për zhartiera – mund të bashkangjitni çorape
• hapje në pjesën intime – stil i guximshëm
• shiritat janë të butë dhe elastikë (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.