Rrip zhartien dhe Tanga erotike Rubinesa dhe kuq

• 2 në 1: brekë me llastik për zhartien dhe tanga me hapje në mes
• fiokë sateni në anët për një prekje elegante
• brezi i rregullueshëm i zhartierës – nënvizon të pasmet dhe mban çorapet në vend
• pjesa e përparme është zbukuruar me një varëse të shkëlqyer
• rripat të kuq seksi zbukurojnë të gjithë ansamblin
• material elastik që përshtatet me figurën tënde (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.