Rrip zhartien Isabellia dhe zi

1.999 L

• rrip halter Isabellia në ngjyrë të zezë
• dizajn i pazakontë dantelle – shumë femëror
• llastik të rregullueshëm për çorape – rehati perfekte
• prerja asimetrike në anën e përparme thekson kthesat
• dekorim argjendi mbi belin
• fjongo simpatike në pjesën e poshtme të shpinës
• material i butë dhe i këndshëm (90% poliamid, 10% elastinë)