Rrip zhartien Jagueria dhe zi

• brekë me llastik të hapur – aksesor i seksit
• model me vizatime shtazore – pamje unike
• rripa në pjesën e përparme dhe të pasme – thekson mrekullisht ijet!
• rrjetë delikate dhe e hollë – fuqia e tërheqjes seksuale
• të pasmet e ekspozuara – efekt “wow”!
• rripa të rregullueshëm të jartierës – komoditet i plotë
• material i butë dhe elastik (94% poliamid, 6% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.