Rrip zhartien Klarita dhe zi

• Halteret me dantellë janë të dizajnuara me një model shumë interesant
• Materiali është i qëndrueshëm dhe i bukur
• Mbyllja e rregullueshme në pjesën e pasme të ofron përshtatjen perfekte
• Rripat e ndjeshëm dhe të rregullueshëm për çorapet
• Dekorime të shkëlqyera në pjesën e përparme
• Çorapet nuk janë përfshirë – kombinoji me çorape nga e njëjta koleksion
• Material i butë dhe elastik (85% poliamid, 15% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.