Rrip zhartien Lacrisia dhe zi

• jepeni hapur Lacrisia – kombinon elegancën dhe stilin
• rrjetë transparente të kombinuar me dantellë të rafinuar – shton stil dhe dekoron trupin
• varëse bizhuteri në pjesën e përparme – një element magjepsës
• hapje në pjesën intime – më shumë argëtim!
• brezat e halterit me mundësi rregullimi – rehati dhe lehtësi në përdorim
• materiale elastike dhe të këndshme në prekje (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.