Rrip zhartien Pearlove dhe zi

• brekë me zhartier të integruar për një pamje super seksi
• brezat e zhartierit janë të rregullueshëm
• shiritat elastikë që përfshijnë trupin – theksojnë linjat e ijave
• hapje në pjesën e pasme – një pamje provokuese e të pasmeve!
• dantella fenomenale dhe perla intriguese – një kombinim i pazakontë
• hapje në mes
• çorapet nuk përfshihen
• materiale të këndshme me elasticitet të jashtëzakonshëm (44% poliamid, 56% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.