Top rrjetë Medilla dhe zi

• Rrip i shijshëm i ngjyrës së zezë Medilla
• Dantellë e hollë – përshtatet në mënyrë të përkryer rreth ijeve falë shtyllave vertikale
• Mbyllje me shumë faza dhe brezat e rregullueshëm të halterëve – garanci e një përshtatjeje perfekte
• Varkë argjendi – një aksesor elegant
• Materiale të këndshme në prekje për rehatinë tuaj (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.