Zhartien dhe tanga Bowessa dhe zi

• Rrip jartiere me lidhje sateni në pjesën e pasme – thekson bukurisht shpinën
• Rrjetë i hollë, i zi, i dekoruar me pika
• Brezat e jartierës janë të rregullueshëm – komoditet gjatë veshjes
• Ornament metalik në pjesën e përparme – tërheq vëmendjen
• Çorapet nuk përfshihen
• Material i këndshëm në prekje dhe elastik (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.