Zhartien erotike Romanesa dhe zi

• një model 2në1 – brekë dhe rrip mbajtëse për çorape
• hapja e guximshme në pjesën intime fton për lojëra të ndezura
• rrip mbajtëse për çorape shumë i hollë, i zi, me një prerje jashtëzakonisht të bukur
• dantellë elastike me model gjethe
• bizhuteri tërheqëse në pjesën e përparme dhe një frangë e çmontueshme në pjesën e pasme
• rripa të rregullueshëm për mbajtjen e çorapeve – përshtatje perfekte
• shtojcë ideale për koleksionin Romanesa
• shtesë e jashtëzakonshme e butësisë dhe elasticitetit (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.