Zhartien set 3 pjesëshe Donna Dream dhe zi

3.999 L

• Komplet i zi Donna Dream që përbëhet nga një sutien, tanga dhe rrip jartiere
• Brezat e rregullueshëm dhe mbyllja me shumë nivele në sutien – për një përshtatje të përkryer
• Me tela – thekson bukur gjoksin
• Një varëse stilore – tërheq vëmendjen
• Rrip jartiere i rregullueshëm me dy breza – për një pamje të përkryer
• Çorapet nuk përfshihen
• Një varëse argjendi – tërheq vëmendjen
• Pëlhurë delikate – do të sigurojë komoditet të lartë (90% poliamid, 10% elastan)