Zhartien set 3 pjesëshe Lacelove dhe kuq

4.099 L

• komplet i të brendshmeve të kuqe që përbëhet nga një sutien, tanga dhe rrip jartiere
• kupat e sutieneve me mbështetje, bretele të rregullueshme dhe mbyllje me shumë faza – përshtatje më se perfekte
• dantella me motive lulesh në të gjithë kompletin – detaje tërheqëse
• varëse argjendi – tërheq vëmendjen
• rrip jartiere i rregullueshëm me katër breza – shumë seksi për t’u përballur!
• komplet nuk përfshin çorape – por do të duket edhe më mirë me çorape nga i njëjti koleksion
• pëlhurë e butë në prekje – siguron komoditetin më të lartë (90% poliamid, 10% elastan)