Zhartien set 3 pjesëshe Maderris dhe zi

4.199 L

• kompleti i zi i brekëve femërore me haltere Maderris
• bretele të rregullueshme dhe mbyllje me shumë nivele në sutjenë – për një përshtatje perfekte
• dantella me motive lulesh – zgjidhje gjithmonë seksi!
• varëse argjendi mes gjoksit
• haltere me katër mbajtëse të çorapeve
• çorapet për haltere nuk janë përfshirë
• pëlhurë e butë dhe elastike – siguron rehati
• përbërja: 90% poliamid, 10% elastan